Otwórz/zamknij mapę strony
Strona archiwalna, zawiera treści umieszczane w okresie od stycznia 2011 do marca 2022 roku.

nereus    Z przyjemnością informujemy, że trwa rejestracja na szkolenia organizowane przez Polską Agencję Kosmiczną w ramach projektu „System operacyjnego gromadzenia udostępniania i promocji cyfrowej informacji satelitarnej o środowisku – Sat4Envi” współfinansowanego z Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020.

 

 

Szkolenia mają na celu poszerzenie wiedzy, podniesienie kwalifikacji oraz kształcenie umiejętności w obszarze wykorzystania danych satelitarnych. Na szkolenia zapraszamy pracowników administracji publicznej oraz instytucji wykonujących zadania publiczne (w załączeniu Zaproszenie).

Szczegóły dotyczące szkoleń, harmonogram, programy oraz regulamin szkoleń dostępne są pod adresem: https://polsa.gov.pl/projekty/sat4envi/szkolenia.

Rejestracji należy dokonać poprzez wypełnienie elektronicznego Formularza rejestracyjnego dostępnego pod tym samym adresem.

Zachęcamy Państwa do uczestnictwa w szkoleniach, a w szczególności kadrę zarządzającą, dla której szkolenia odbędą się już 26 lutego 2020 r. i 11 marca 2020 r.

Wszelkie pytania dotyczące procesu rejestracji oraz szkoleń prosimy kierować na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

"Herb Województwa Podkarpackiego"

 
 
 
 

Copyright © Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie
al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów, tel. 17 850 17 00, fax. 17 850 17 01
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.www.podkarpackie.pl
Godziny urzędowania: od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:30

Znak promocyjny Województwa Podkarpackiego