Otwórz/zamknij mapę strony
Strona archiwalna, zawiera treści umieszczane w okresie od stycznia 2011 do marca 2022 roku.

Logo nereusW dniu 23 kwietnia 2021 r. w godzinach 10.00-11.30 odbędzie się webinarium Horyzont Europa. Link do rejestracji znajduje się (tutaj).

Webinarium ma na celu zapoznanie regionalnych interesariuszy z nowym programem Horyzont Europa i jego możliwościami oraz umożliwienie uczestnikom przeglądu naborów istotnych dla regionalnych interesariuszy i MŚP, aby umożliwić im dobre przygotowanie się do aplikowania. Webinarium jest adresowane do wszystkich regionalnych interesariuszy (również członków NEREUS) zainteresowanych składaniem ofert w konkursach UE. Zaproszeni prelegenci przedstawią wprowadzenie do nowego programu Horyzont Europa, ze szczególnym uwzględnieniem klastra 4 "Digital, Industry and Space" i planowanych w latach 2021/22 naborów skierowanych do sektora publicznego i sektorów niższego szczebla.

Więcej informacji o programie i prelegentach: (link).

Informacje ogólne o programie Horyzont Europa: KE opublikowała plany strategiczne dotyczące programu Horyzont Europa, które będą podstawą dla kolejnych programów pracy. "Plan strategiczny jest nowością w programie Horyzont Europa i wyznacza strategiczne kierunki ukierunkowania inwestycji w pierwszych czterech latach trwania programu. Gwarantuje on, że działania UE w zakresie badań i innowacji przyczyniają się do realizacji priorytetów UE, w tym neutralnej klimatycznie i ekologicznej Europy, Europy dostosowanej do ery cyfrowej oraz gospodarki, która pracuje dla ludzi."

Więcej informacji

Arkusz informacyjny Planu strategicznego "Horyzont Europa" 

Plan strategiczny obejmuje również projekt wniosku w sprawie partnerstwa europejskiego w ramach programu "Horyzont Europa" - Globalnie konkurencyjny system kosmiczny.

Najnowsza wersja programu kosmicznego

"Herb Województwa Podkarpackiego"

 
 
 
 

Copyright © Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie
al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów, tel. 17 850 17 00, fax. 17 850 17 01
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.www.podkarpackie.pl
Godziny urzędowania: od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:30

Znak promocyjny Województwa Podkarpackiego