Otwórz/zamknij mapę strony
Strona archiwalna, zawiera treści umieszczane w okresie od stycznia 2011 do marca 2022 roku.

Logo nereusNEREUS wraz z Uniwersytetem Azorskim organizuje warsztaty online na temat "EO4GEO - Rozwój umiejętności w zakresie obserwacji Ziemi i wykorzystania programu Copernicus: teraźniejszość i przyszłość sektora morskiego i przybrzeżnego - przypadek azorski" (Uniwersytet Azorski, wyspa S. Miguel).


NEREUS jest częścią konsorcjum EO4GEO wraz z innymi 26 partnerami z 13 krajów (link). Sieć organizuje 5 warsztatów w regionach członkowskich w celu promowania ich możliwości kosmicznych, jak również w celu przedstawienia nowości/korzyści płynących z narzędzi i materiałów szkoleniowych EO4GEO w obszarze edukacji/szkolenia na poziomie lokalnym i regionalnym.
Jakiego regionu dotyczą warsztaty:
Obecne warsztaty są dedykowane Azorom (region członkowski NEREUS) i mają na celu zidentyfikowanie obecnych i przyszłych potrzeb produktów/usług EO i zasobów ludzkich w zakresie Zintegrowanego Zarządzania Strefą Przybrzeżną, MŚP (Planowanie Przestrzenne Morza) oraz przybrzeżnej/morskiej działalności gospodarczej dla krajobrazu Azorów.
Dla kogo są:
Wszyscy zainteresowani edukacją, szkoleniami, rozwojem umiejętności i budowaniem potencjału w sektorze geoinformacyjnym/Copernicus: Do udziału w warsztatach zapraszamy przedstawicieli regionów, władz publicznych wykorzystujących dane kosmiczne i zainteresowanych rozwojem niezbędnych umiejętności, organizacji edukacyjnych i szkoleniowych, uczelni wyższych, przedsiębiorstw działających w sektorze geoinformacyjnym i kosmicznym oraz wszystkich innych zainteresowanych interesariuszy.
Narzędzia EO4GEO
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z materiałami szkoleniowymi i przetestowania poniższych narzędzi stworzonych w ramach projektu i zbadania, w jakim stopniu mogą one pomóc w optymalizacji niektórych procesów wewnętrznych w Państwa organizacji.

Tabela narzędzi stworzonych w ramach projektu

Narzędzia

Odbiorcy

Link do narzędzia

The Occupational Profile Tool (OPT) (Narzędzie profili zawodowych) umożliwia użytkownikom przeglądanie, tworzenie, edytowanie i udostępnianie profili zawodowych w dziedzinie obserwacji Ziemi i informacji geograficznej.

Firmy i instytucje publiczne

http://www.eo4geo.eu/tools/occupational-profile-tool/

The Job Offer Tool (JOT) (Narzędzie ofert pracy) umożliwia użytkownikom tworzenie ofert pracy i szkoleń z zakresu obserwacji Ziemi i informacji geograficznej

Działy zasobów ludzkich z firm prywatnych, instytucji publicznych lub środowisk akademickich

http://www.eo4geo.eu/tools/job-offer-tool/

The BoK Annotation Tool (BAT) Narzędzie do adnotacji BoK umożliwia dodawanie adnotacji do dokumentów takich jak CV, listy motywacyjne z posiadanymi umiejętnościami, a następnie dopasowywanie ich do oferty pracy dzięki narzędziu BoK.

Działy zasobów ludzkich z firm prywatnych, instytucji publicznych lub środowisk akademickich

http://www.eo4geo.eu/tools/bok-annotation-tool/

The BoK Matching Tool (BMT) Narzędzie dopasowywania BoK pozwala porównać zasoby z adnotacjami EO4GEO BoK pod względem wiedzy i umiejętności oraz wizualnie odkryć (nie) podobieństwa

Wszystkie rodzaje odbiorców

http://www.eo4geo.eu/tools/bok-matching-tool/

The Curriculum Design Tool (CDT) Program Curriculum Design Tool umożliwia użytkownikom tworzenie, edycję i wyszukiwanie ofert edukacyjnych w dziedzinie obserwacji Ziemi i informacji geograficznej

Środowisko akademickie, organizatorzy szkoleń

http://www.eo4geo.eu/tools/curriculum-design-tool/

Agenda wydarzenia jest dostępna: (tutaj):
Link do rejestracji: (tutaj)
Link do informacji w serwisie NEREUS: (tutaj)

 
 
 
 
 

"Herb Województwa Podkarpackiego"

 
 
 
 

Copyright © Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie
al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów, tel. 17 850 17 00, fax. 17 850 17 01
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.www.podkarpackie.pl
Godziny urzędowania: od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:30

Znak promocyjny Województwa Podkarpackiego