Otwórz/zamknij mapę strony
Strona archiwalna, zawiera treści umieszczane w okresie od stycznia 2011 do marca 2022 roku.

Miniatura artykułuNEREUS wraz z Uniwersytetem Azorskim organizuje warsztaty w ramach EO4GEO. Tematyka szkoleń będzie dotyczyła kształtowania umiejętności przyszłych pracowników sektora kosmicznego / geoprzestrzennego w Polsce. Pierwszego dnia gospodarzem warsztatów będzie województwo podkarpackie, zaś 22 października – województwo mazowieckie.

 

W związku z uczestnictwem od 2017 r. Województwa Podkarpackiego jako członka pełnoprawnego w międzynarodowym zrzeszeniu Sieci Regionów Wykorzystujących Technologie Kosmiczne „NEREUS” , w dniach 21 – 22 października 2021 r. odbędą się warsztaty online organizowane przez NEREUS wraz z województwem podkarpackim i mazowieckim w ramach projektu EO4GEO. 

Dzień pierwszy spotkania ukierunkowany będzie na dyskusję na temat niezbędnych umiejętności, które są potrzebne pracownikom władz publicznych i pracownikom biznesu do realizacji swoich zadań i utrzymania konkurencyjności
na zmieniającym się dynamicznie rynku oraz wykorzystania w tym celu wypracowanych w ramach projektu EO4GEO narzędzi do podnoszenia kwalifikacji pracowników w zakresie wykorzystania danych pochodzących m.in. z obserwacji Ziemi i danych geoprzestrzennych.

Drugi dzień warsztatu będzie poświęcony debacie ze środowiskiem akademickim o potrzebach działań szkoleniowych niezbędnych do podnoszenia kwalifikacji w sektorze EO/GI.

Podczas warsztatów zostanie zapewnione tłumaczenie symultaniczne w języku polskim, a dla uczestników wydarzenia istnieje możliwość zapoznania się przed warsztatami z poniższymi dedykowanymi narzędziami, stworzonymi w ramach projektu EO4GEO:

 

Rejestracja na wydarzenie jest dostępna pod adresem: REGISTRATION IS OPEN! EO4GEO WORKSHOP 21-22 OCTOBER 2021-> SHAPING THE FUTURE WORKFORCE OF THE SPACE / GEOSPATIAL SECTOR IN POLAND

Agenda wydarzenia jest dostępna w załączniku.

 

"Herb Województwa Podkarpackiego"

 
 
 
 

Copyright © Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie
al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów, tel. 17 850 17 00, fax. 17 850 17 01
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.www.podkarpackie.pl
Godziny urzędowania: od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:30

Znak promocyjny Województwa Podkarpackiego