Otwórz/zamknij mapę strony
Strona archiwalna, zawiera treści umieszczane w okresie od stycznia 2011 do marca 2022 roku.

Szkolenie WRDSTematyka szkolenia, w którym 4 listopada br. wzięli udział członkowie Podkarpackiej Wojewódzkiej Rady Dialogu Społecznego, dotyczyła kontaktów z mediami i wystąpień publicznych. Głównym założeniem szkolenia było poznanie zasad funkcjonowania mediów, z którymi współcześnie każdy na co dzień ma kontakt.

Poprowadzone spotkanie przez dr Pawła Kucę z Uniwersytetu Rzeszowskiego spotkało się z pozytywnym odbiorem, uczestnicy angażowali się w przebieg szkolenia, a co najważniejsze podkreślali korzyści z tego typu spotkań. Szkoleniowiec, z wieloletnim doświadczeniem nie tylko naukowym, ale i dziennikarskim, starał się pokazać uczestnikom sposoby radzenia sobie z odpowiedziami na trudne pytania czy techniki budowania w debatach wizerunku wiarygodnego mówcy. Zrozumienie mechanizmów działania informacji dziennikarskiej, a także poznanie zabiegów stosowanych przez dziennikarzy podczas prowadzonych wywiadów, pozwoli odbiorcom uniknąć popełniania błędów w wystąpieniach publicznych, które nie są obce członkom Podkarpackiej WRDS.

Szkolenie zakończone uzyskaniem certyfikatów jest co roku organizowane w ramach prac PWRDS.

 

Paulina Łącka-Łukasik
Kancelaria Zarządu

"Herb Województwa Podkarpackiego"

 
 
 
 

Copyright © Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie
al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów, tel. 17 850 17 00, fax. 17 850 17 01
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.www.podkarpackie.pl
Godziny urzędowania: od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:30

Znak promocyjny Województwa Podkarpackiego