Otwórz/zamknij mapę strony
Strona archiwalna, zawiera treści umieszczane w okresie od stycznia 2011 do marca 2022 roku.

9 września 2020 r. odbyło się VI posiedzenie Rady Działalności Pożytku Publicznego Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie. Ze względu na obostrzenia wynikające z panującej epidemii COVID-19, zostało ono zorganizowane w trybie zdalnym. W związku ze złożeniem rezygnacji przez Panią Mirosławę Widurek, wieloletniego członka Rady posiedzenie rozpoczęto od złożenia jej podziękowań za pracę oraz zaangażowanie w działalność na rzecz organizacji pozarządowych.


Kolejno, podczas spotkania przedstawiono m.in. koncepcje powstania Rady Dialogu Obywatelskiego oraz projekt umowy Partnerstwa dla Realizacji Polityki Spójności w Polsce w latach 2021-2027 dotyczący definiowania wydatkowania środków unijnych na terenie całego kraju.
Została również omówiona sytuacja podkarpackich organizacji pozarządowych w czasie pandemii. Głosowaniu został poddany Program Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021- 2030. Poruszono również temat zaliczek przeznaczonych na realizację konkursów w osiach priorytetowych od II do VI oraz przedstawiono informację na temat konkursu o tytuł „Społecznika Roku 2020” magazynu Newsweek Polska.

"Herb Województwa Podkarpackiego"

 
 
 
 

Copyright © Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie
al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów, tel. 17 850 17 00, fax. 17 850 17 01
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.www.podkarpackie.pl
Godziny urzędowania: od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:30

Znak promocyjny Województwa Podkarpackiego