Otwórz/zamknij mapę strony
Strona archiwalna, zawiera treści umieszczane w okresie od stycznia 2011 do marca 2022 roku.

Dwunaste posiedzenie Rady Działalności Pożytku Publicznego Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie obyło się 28 stycznia 2022 r. w trybie zdalnym. Zostały na nie zaproszone organizacje pozarządowe z województwa podkarpackiego. Podczas spotkania omówiono i skonsultowano założenia nowego programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Podkarpacia.

Celem konsultacji społecznych jest podniesienie jakości projektu programu Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021 – 2027, poprzez uzyskanie opinii m.in. mieszkańców województwa, organizacji pozarządowych oraz wszelkich środowisk, działających na rzecz dalszego rozwoju regionu i zainteresowanych poprawą życia i funkcjonowania na Podkarpaciu.

Wysłuchanie różnych racji na temat kształtu programu umożliwi wypracowanie finalnej wersji programu, która przekazana zostanie do formalnych negocjacji z Komisją Europejską.

Link do relacji ze spotkania: https://www.youtube.com/watch?v=crbOjQgdCLY

"Herb Województwa Podkarpackiego"

 
 
 
 

Copyright © Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie
al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów, tel. 17 850 17 00, fax. 17 850 17 01
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.www.podkarpackie.pl
Godziny urzędowania: od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:30

Znak promocyjny Województwa Podkarpackiego