Otwórz/zamknij mapę strony
Strona archiwalna, zawiera treści umieszczane w okresie od stycznia 2011 do marca 2022 roku.

Pierwsza edycja „Dni Otwartych", która odbyła się w ubiegłym roku, cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem. Do udziału w akcji zgłosiło się 970 Beneficjentów z całego kraju, którzy przygotowali ponad 1300 atrakcji dla uczestników odwiedzających projekty. Na Podkarpaciu „drzwi" do swoich projektów otworzyło kilkudziesięciu Beneficjentów. Dobrą okazją do promocji swojego projektu była również impreza plenerowa na rzeszowskim Rynku w dniu 1 maja 2014 roku.

W tym roku Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju organizuje drugą edycję „Dni Otwartych Funduszy Europejskich". To doskonała okazja, aby Beneficjenci środków unijnych po raz kolejny pochwalili się swoimi osiągnięciami. Akcja skierowana jest zarówno, do tych którzy już brali udział w pierwszej edycji jak i do tych którzy nie byli zdecydowani. Dzięki udziałowi w „Dniach Otwartych" każdy zgłoszony Beneficjent uzyska możliwość dodatkowej promocji projektu i stanie się uczestnikiem ogólnopolskiej akcji organizowanej pod jednym, wspólnym szyldem.

Aby wziąć udział w akcji wystarczy „otworzyć swój projekt" dla mieszkańców województwa podkarpackiego przynajmniej na jeden dzień, w okresie od 7 do 10 maja. Tegoroczne „Dni Otwarte" zostaną objęte promocją w ogólnopolskich mediach. Ponadto, na specjalnie uruchomionej stronie internetowej (www.dniotwarte.eu) będzie można znaleźć informacje o każdym projekcie biorącym udział w akcji, wraz z opisem atrakcji oferowanych przez beneficjenta (tzw. program „Dnia Otwartego"), godzinami otwarcia i mapką dojazdu.

Jeśli są Państwo zainteresowani udziałem w/w przedsięwzięciu, prosimy:

  • zapoznać się z regulaminem akcji, znajdującym się w załączniku;
  • wypełnić elektroniczny formularz zgłoszeniowy, który będzie dostępny od 25 lutego 2015 r. na stronie www.dniotwarte.eu

W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt. Chętnie udzielimy Państwu wszelkich informacji na temat "Dni Otwartych Funduszy Europejskich 2015".

Osobami do kontaktu w tej sprawie są:

Wioletta Rejman – tel. 17/747 64 86, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Joanna Skrzypek – tel. 17/850 17 96, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

"Herb Województwa Podkarpackiego"

 
 
 
 

Copyright © Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie
al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów, tel. 17 850 17 00, fax. 17 850 17 01
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.www.podkarpackie.pl
Godziny urzędowania: od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:30

Znak promocyjny Województwa Podkarpackiego