Otwórz/zamknij mapę strony
Strona archiwalna, zawiera treści umieszczane w okresie od stycznia 2011 do marca 2022 roku.

Władysław OrtylPrzez trzy dni, od 14 do 16 września, w kampusie Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Kielnarowej goszczą specjaliści i pasjonaci związani z Internetem i nowymi technologiami. A to za sprawą kolejnej edycji konferencji InternetBeta. Gościem otwarcia konferencji był marszałek Władysław Ortyl.

Konferencja organizowana przez rzeszowski WSIiZ skupia co roku przedstawicieli najważniejszych agencji reklamowych,digitalowych, inwestorów, startupowców, rozwijających innowacyjne projekty, managerów i właścicieli zarządzających największymi serwisami i sklepami internetowymi, osoby odpowiedzialne za marketing i innowacje, a także socjologów, psychologów oraz przedstawicieli samorządów i organizacji pozarządowych.

W czasie InterBety zostanie przedstawionych ponad 50 prezentacji, poświęconych nowym technologiom. Partnerem konferencji jest Województwo Podkarpackie, które w ramach projektu Promocja Gospodarcza Województwa Podkarpackiego wspiera organizatorów i umożliwia lokalnym małym i średnim przedsiębiorcom, w tym startupom, udział w tym wydarzeniu.

Aleksandra Gorzelak – Nieduży
Biuro prasowe UMWP
fot. Krzysztof Zajączkowski

 

"Herb Województwa Podkarpackiego"

 
 
 
 

Copyright © Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie
al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów, tel. 17 850 17 00, fax. 17 850 17 01
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.www.podkarpackie.pl
Godziny urzędowania: od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:30

Znak promocyjny Województwa Podkarpackiego