Otwórz/zamknij mapę strony
Strona archiwalna, zawiera treści umieszczane w okresie od stycznia 2011 do marca 2022 roku.

logoPTI odz.podkarpacki17 maja przypada Światowy Dzień Telekomunikacji i Społeczeństwa Informacyjnego.
W związku z tym, Podkarpacki Oddział Polskiego Towarzystwa Informatycznego we współpracy ze Stowarzyszeniem Elektryków Polskich przy udziale Wydziału Elektrotechniki i Informatyki Politechniki Rzeszowskiej organizuje regionalne obchody „Światowego Dnia Telekomunikacji i Społeczeństwa Informacyjnego Podkarpacie 2018”. Konferencja ta zbiega się z okrągłym jubileuszem 70-lecia informatyki w Polsce.

 

Z tej okazji, w dniu 24 maja br. w auli Uniwersytetu Rzeszowskiego, pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Podkarpackiego Pana Władysława Ortyla, odbędzie się konferencja „SDSI”, 70 lat POLSKIEJ INFORMATYKI poświęcona szeroko rozumianej tematyce telekomunikacji i informatyzacji, jej wpływu na rozwój i życie codzienne społeczeństw.
W pierwszej części spotkania prelekcję pt.„Działania Samorządu Województwa na rzecz rozwoju społeczeństwa informacyjnego” wygłosi Pan Sławomir Cynkar - Dyrektor Departamentu Społeczeństwa Informacyjnego Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego.

 

Wydarzenie to stanowić będzie doskonałą okazję do promocji naszego województwa i zaprezentowania dokonań samorządu województwa w dziedzinie informatyzacji tj. realizacji projektów: Podkarpacki System Informacji Medycznej „PSIM”, Podkarpacki System e-Administracji Publicznej „PSeAP” i Sieć Szerokopasmowa Polski Wschodniej „SSPW”.

Więcej informacji na stronie: http://sdsi.prz.edu.pl

 

"Herb Województwa Podkarpackiego"

 
 
 
 

Copyright © Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie
al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów, tel. 17 850 17 00, fax. 17 850 17 01
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.www.podkarpackie.pl
Godziny urzędowania: od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:30

Znak promocyjny Województwa Podkarpackiego